Pri objednávke nad 50 € 
doprava zdarma!

100% 
Made in France

100% PRÍRODNÉ ZLOŽENIE
A CERTIFIKOVANÉ BIO

PROFESIONÁLNE 
A DOMÁCE PRODUKTY

Vďaka čomu je kozmetika PHYT'S výnimočná?

  Zo stoviek našich produktov, každý jeden disponuje certifikáciou COSMEBIO. PHYT'S už 47 rokov vyrába produkty bez konzervačných látok, produkty obsahujú 100% prírodné zložky, čo je pri tak širokej ponuke produktov skutočne výnimočné.

100% prírodné zloženie. Produkty PHYT'S sú vyrobené z esenciálnych olejov, komplexnej synergie rastlinných extraktov, kvetov, listov a kôry stromov, panenských olejov, minerálov a prírodných vitamínov.

Naše produkty sú definované ako BIO-Aktívna starostlivosť o pleť. BIO-Aktívny znamená, že okrem absencie chemikálií a znečisťujúcich látok používaných v surovinách (pesticídy, chemické hnojivá, GMO, CMR), ktoré sa v priebehu času môžu hromadiť v tele, výrobok obsahuje významné množstvo účinných látok, ktoré vytvárajú neuveriteľné výsledky, ktoré môžete cítiť a takisto aj vidieť na svojej pleti.

pšenica


Dôležitosť zníženia vplyvu chemikálií v životnom prostredí. Snažíme sa chrániť naše životné prostredie, jeho biodiverzitu a prirodzenú rovnováhu.

Všetky obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov.

Ochrana životného prostredia (napr. držadlá štetcov sa vyrábajú z trvalo udržateľných lesov, produkty sa netestujú na zvieratách, obaly rúžov sú vyrobené z kukurice, ...).

Prírodné ingrediencie majú viac príbuznosti s prirodzenými zložkami epidermy. Sú lepšie absorbované telom, keďže existuje organický vzťah medzi epidermou a rastlinami.


Naše profesionálne produkty sú balené v špeciálnych sklenených ampulkách, čo umožňuje kozmetičkám pracovať vždy s čerstvými produktmi bez obsahu syntetických zložiek a s vysokým obsahom účinných látok.

profesionálne bio ošetrenie pleti


V kozmetických salónoch Vám kozmetička po diagnostike vašej pleti odporučí zo širokej škály našich produktov tie najvhodnejšie na váš typ pleti.

V ponuke máme 17 druhov tvárových ošetrení a 11 druhov ošetrení na telo. Takto široký sortiment ponúka individuálne personalizované ošetrenia pre všetky vekové kategórie, typy pleti a takisto aj pre pánov.

Ku kozmetickým ošetreniam patria aj špeciálne postupy a 15 rôznych účinných masáží, ktoré sa používajú individuálne pri jednotlivých ošetreniach.

Na mnohé naše produkty sa robili testy účinnosti, ktoré dokazujú ich vysokú účinnosť.

V súčasnosti je kozmetika PHYT'S vo viac ako 45 krajinách sveta a len v samotnom Francúzsku vo viac ako 3 000 kozmetických salónoch a wellness hoteloch.

phyts01

PHYT'S je v súčasnosti jednou z vedúcich značiek v oblasti profesionálnej starostlivosti vo Francúzsku s viac ako 3000 kozmetickými salónmi, wellness centrami a distribuuje sa do 47 krajín sveta.

phyts02 


  Andovská 19
      Nové Zámky 940 02
      Slovenská republika

  +421 919 434 773

  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Buďte s nami v spojení

find us on facebook badge

   

 

new instagram logo png

        

 

© 2016 PHYT´S Naturo Esthetique