Pri objednávke nad 50 € 
doprava zdarma!

100% 
Made in France

100% PRÍRODNÉ ZLOŽENIE
A CERTIFIKOVANÉ BIO

PROFESIONÁLNE 
A DOMÁCE PRODUKTY

PHYT‘S - 100% prírodná certifikovaná BIO kozmetikaPHYT‘S ponúka od roku 1972 účinnú a vysoko kvalitnú organickú (BIO) kozmetiku s certifikáciou Cosmebio, založenú na zložkách čisto prírodného pôvodu. Starostlivo vyberáme a používame len tie najkvalitnejšie prvotriedne suroviny z ekologického poľnohospodárstva. V našich produktoch používame BIO esenciálne oleje, kvetovú vodu, BIO rastlinné oleje lisované za studena, rastlinné výťažky, prírodné minerály a vitamíny, to všetko v najvyššej kvalite.

 

Všetky kozmetické produkty od Laboratórií Phyt‘s boli vyvinuté s cieľom zabezpečiť pre našich klientov čo najvyššiu kvalitu a najvyššiu úroveň bezpečnosti pri rešpektovaní biodiverzity a zdravia človeka vďaka:

 dokonalej znalosti certifikovaných BIO esenciálnych olejov, s cieľom zabezpečiť ich najlepšie dávkovanie,
 aktívnym látkam a zložkám 100% prírodného pôvodu,
 certifikáciám od Qualité France, certifikačného orgánu Cosmébio,
 jednorázovým ošetreniam na zaručenie hygieny a bezpečnosti pri profesionálnom ošetrení,
 kozmetike, ktorá zaručuje, že neobsahuje žiadne konzervačné látky, syntetické farbivá, parabény, silikóny, bisfenol A, ftaláty, PEG, GMO, fenoxyetanol a nie je testovaná na zvieratách.

 

PHYT'S presahuje štandardy COSMEBIO so zloženiami 100% prírodného pôvodu a maximálnym množstvom organických (BIO) zložiek, takmer pri všetkých svojich výrobkoch.

lieviky_3.JPG

logo-cosmebio.jpgCHARTE COSMEBIO® je jednou z najväčších a najprísnejších certifikačných organizácií na svete. Bola založená v roku 2002. Ochrannú známku CHARTE COSMEBIO® udeľuje obchodná asociácia výrobcov ekologicky kontrolovanej kozmetiky Cosmebio svojim členom, ak preukážu splnenie prísnych požiadaviek kladených na kozmetické výrobky. Podmienky pre udelenie certifikácie Cosmebio vychádzajú zo štandardov francúzskej kontrolnej organizácie ECOCERT a podľa minimálneho množstva použitých surovín v BIO kvalite (z ekologického poľnohospodárstva).

 
Ochranná známka Cosmebio BIO zaručuje, že :

• Najmenej 95% všetkých zložiek musí byť prírodných alebo prírodného pôvodu.
Najmenej 95% použitých rostlinných zložiek musí byť v kvalite BIO (z ekologického poľnohospodárstva).
Minimálne 10% z celkového zloženia musí pochádzať z ekologického poľnohospodárstva.qualite-france.pngQualité FRANCE je nezávislý certifikačný orgán, ktorý vykonáva certifikačné procesy. Ak chcete získať túto certifikáciu, musíte rešpektovať životné prostredie a prirodzené životné podmienky živočíchov, podporovať používanie prírodných zložiek z ekologického poľnohospodárstva a rozvíjať obmedzovanie syntetických produktov. Akreditovaný viac ako 40 medzinárodnými orgánmi a s účasťou vo viac ako 80 krajinách je Qualité FRANCE svetovým lídrom medzi najznámejšími certifikačnými agentúrami na svete.

phyts01

PHYT'S je v súčasnosti jednou z vedúcich značiek v oblasti profesionálnej starostlivosti vo Francúzsku s viac ako 3000 kozmetickými salónmi, wellness centrami a distribuuje sa do 47 krajín sveta.

phyts02 


  Andovská 19
      Nové Zámky 940 02
      Slovenská republika

  +421 919 434 773

  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Buďte s nami v spojení

find us on facebook badge

   

 

new instagram logo png

        

 

© 2016 PHYT´S Naturo Esthetique