Pri objednávke nad 50 € 
doprava zdarma!

100% 
Made in France

100% PRÍRODNÉ ZLOŽENIE
A CERTIFIKOVANÉ BIO

PROFESIONÁLNE 
A DOMÁCE PRODUKTY

crbst 3new logo PHYTS

Zodpovedná krása

 

PHYT'S - 100% made in France
PHYT'S je jedným z popredných lídrov vo Francúzsku a vo svete na profesionálnom trhu, čomu vďačí medzi iným aj svojím jedinečným patentovaným skleneným ampulkám a mimoriadne vysokej čistote a účinnosti produktov.
V súčasnosti PHYT'S vyrába vyše 350 produktov s certifikáciou COSMEBIO pre kozmetické salóny a je prítomný vo viac ako 45-tich krajinách sveta, v samotnom Francúzsku vo vyše 3 000 kozmetických salónoch a wellness hoteloch.

PHYT'S - 100% prírodná certifikovaná BIO kozmetika
PHYT'S ponúka od roku 1972 účinnú a vysokokvalitnú BIO kozmetiku. Starostlivo vyberá a používa len tie najkvalitnejšie suroviny z ekologického poľnohospodárstva. Všetky produkty sú bez syntetických farbív, parabénov, konzervantov, bez použitia fenoxyetanolu, silikónov, bisfenolu A, PEG, GMO a nie sú testované na zvieratách.

Čo je COSMEBIO?
COSMEBIO je jedna z najväčších a najprísnejších certifikačných organizácií na svete, hodnotiaca kvalitu kozmetických výrobkov. Podľa predpisov COSMEBIO sa musia produkty skladať aspoň z 95% prírodných zložiek, ale PHYT'S presahuje tieto štandardy so 100% prírodným zložením svojich produktov.

 


Nasledovné 4 zásady ilustrujú odhodlanie PHYT'S kombinovať krásu a potešenie,

účinnosť a bezpečnosť:

 

1. Prirodzená a organická krása

• PHYT'S ponúka certifikované BIO produkty na ošetrenie pleti už viac ako 47 rokov.
• PHYT'S rešpektuje Charte COSMEBIO pri všetkých svojich produktoch: je jedným z desiatich tvorcov COSMEBIO, ktorí vyrábajú jedine BIO produkty na ošetrenie pleti.
• V zloženiach produktov PHYT'S je použitých maximum BIO zložiek: produkty PHYT'S obsahujú 100% prírodných ingrediencií.
• PHYT'S sa podujali podporovať rozvoj ekologického (BIO) poľnohospodárstva bez pesticídov a syntetických chemických zložiek: ochrana prírodných oblastí, zužitkovanie maximálneho množstva BIO ingrediencií.


2. Sociálna zodpovednosť

• PHYT'S vyrába a vyvíja všetky produkty na juhozápade Francúzska.
• PHYT'S podporuje miestnu zamestnanosť, kvalitu života, hospodárske aktivity nasmerované na ekologické poľnohospodárstvo: obrábanie organických polí, lúk a oblastí v minulosti obrábaných konvenčným poľnohospodárstvom.
• V zahraničí sa PHYT'S angažuje vo Fair Trade, hľadajúc maximum “zelených” surových materiálov: bambucké maslo (Burkina Faso), sezamový olej (Mali).


3. Zodpovednosť voči životnému prostrediu

• PHYT'S vám ponúka BIO produkty na ošetrenie pleti bez chemických konzervačných látok, syntetických farbív, PEG, GMO, fenoxyetanolu, silikónov a bisfenolu A, aby zabránili negatívnym vplyvom na človeka a znečisteniu Zeme.
• Všetky produkty PHYT'S sú vyvinuté s ohľadom na minimalizovanie negatívneho vplyvu na životné prostredie: nepoužívame chlór na čistenie zariadení a odmietame znečisťujúce vypúšťanie škodlivín. Podporujeme waste management, recykláciu, použitie atramentu bez ťažkých kovov a zelenú tlač (ecolabel imprim'vert).
• PHYT'S používa recyklovateľné alebo biologicky rozložiteľné obaly. PHYT'S je členom Ecoemballage a inovuje tým, že ponúka 100% rozložiteľné obaly rúžov vyrobené z kukurice.
• PHYT'S zostáva ostražitý, čo sa týka uhlíkovej stopy: minimalizuje energiu a prepravu, má viacročné projekty na produkciu solárnej energie.
• PHYT'S sa zaväzuje chrániť prírodné priestranstvá: brožúry sú vyrobené z trvalo udržateľných lesov (Certifikácia PEFC).
• PHYT'S sa takisto zaväzuje zachovávať biodiverzitu: odmieta použiť akúkoľvek rastlinu, ktorá by tým mohla byť ohrozená.


4. Spoločná sociálna zodpovednosť

• PHYT'S zaraďuje človeka do centra svojho záujmu: ošetrenia šité na mieru.
• PHYT'S podporuje biodiverzitu, integráciu a rovnosť príležitostí: partnerstvo s inštitúciami pre telesne postihnutých ľudí.
• PHYT'S rozvíja celkovú CSR (Corporate Social Responsability): riadiaci výbor o trvalo udržateľnom rozvoji.
• PHYT'S sa zúčastňuje na zvyšovaní povedomia o hodnotách: prírodnosť, bezpečnosť a účinnosť kozmetických produktov PHYT'S.

phyts01

PHYT'S je v súčasnosti jednou z vedúcich značiek v oblasti profesionálnej starostlivosti vo Francúzsku s viac ako 3000 kozmetickými salónmi, wellness centrami a distribuuje sa do 47 krajín sveta.

phyts02 


  Andovská 19
      Nové Zámky 940 02
      Slovenská republika

  +421 919 434 773

  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Buďte s nami v spojení

find us on facebook badge

   

 

new instagram logo png

        

 

© 2016 PHYT´S Naturo Esthetique