Pri objednávke nad 50 € 
doprava zdarma!

100% 
Made in France

100% PRÍRODNÉ ZLOŽENIE
A CERTIFIKOVANÉ BIO

PROFESIONÁLNE 
A DOMÁCE PRODUKTY

Ochrana proti znečisteniu - Anti-Pollution


Certifikovaná organická starostlivosť pre fádnu, devitalizovanú, vystresovanú a znečistenú pleť

Dnes je už všeobecne známe, že znečistenie ovplyvňuje zdravie, ale tiež spôsobuje poškodenie kože. Epidermis má ochrannú úlohu a je prvým orgánom postihnutým znečistením, pretože je v priamom kontakte s vonkajším prostredím. Keďže sú niektoré častice 20-krát menšie ako póry kože, rôzne znečistenia ovplyvňujú epidermu a prispievajú k narušeniu rovnováhy pokožky. Znečistenie spomaľuje metabolizmus buniek, pokožka má nízky obsah kyslíka. Jej povrch je drsný, hromadia sa odumreté bunky; pleť je matná a sivastá, nie je dostatočne okysličená, je dehydratovaná a predčasne starne. 
Pre tých, ktorí majú rušný život a ktorých fádna a vystresovaná pokožka nežiari a je vystavená znečisteniu, pre tých Phyt's vyťažil tie najlepšie aktívne látky z prírody. Každá z nich bola starostlivo vybraná na riešenie problémov spôsobených znečisťujúcimi látkami.


titulný_obrázok__-_Anti-pollution.jpg


phyts01

PHYT'S je v súčasnosti jednou z vedúcich značiek v oblasti profesionálnej starostlivosti vo Francúzsku s viac ako 3000 kozmetickými salónmi, wellness centrami a distribuuje sa do 47 krajín sveta.

phyts02 


  Andovská 19
      Nové Zámky 940 02
      Slovenská republika

  +421 919 434 773

  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Buďte s nami v spojení

find us on facebook badge

   

 

new instagram logo png

        

 

© 2016 PHYT´S Naturo Esthetique